Stembureau Gebouw De Pool in Baarn (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3742 RL · Wijk Baarn

Hier zijn 1.857 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 342 18,4% 22,2% −3,8 pp 9,7%
PVV 321 17,3% 11,2% +6,1 pp 18,1%
GroenLinks-PvdA 278 15,0% 13,9% +1,1 pp 12,6%
VVD 229 12,3% 18,1% −5,8 pp 8,0%
CDA 184 9,9% 11,7% −1,8 pp 9,9%
JA21 110 5,9% 5,3% +0,6 pp 13,1%
Forum voor Democratie 82 4,4% 3,7% +0,7 pp 13,8%
DENK 57 3,1% 1,6% +1,5 pp 22,7%
BBB 43 2,3% 1,7% +0,6 pp 15,9%
Partij voor de Dieren 40 2,2% 2,2% −0,0 pp 11,5%
50PLUS 39 2,1% 1,4% +0,7 pp 17,6%
SP 35 1,9% 1,4% +0,4 pp 15,3%
ChristenUnie 33 1,8% 1,8% −0,1 pp 11,4%
Volt 25 1,3% 1,5% −0,2 pp 10,3%
NSC 13 0,7% 0,3% +0,4 pp 24,5%
SGP 11 0,6% 1,0% −0,4 pp 6,7%
Piratenpartij 6 0,3% 0,1% +0,2 pp 33,3%
BIJ1 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 19,2%
LP 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 11,1%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 10,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 4,5%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Baarn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,1 pp meer dan gemiddeld in Baarn.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 14 stembureaus: 11,7% van alle geldige stemmen in Baarn en 0,0179% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Baarn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Baarn

Alle stembureaus in Baarn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.