Stembureau Dorpshuis de Furs in Baarn (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3749 AA · Wijk Lage Vuursche

Hier zijn 293 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 27,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 79 27,0% 21,4% +5,5 pp 2,4%
PVV 46 15,7% 16,8% −1,1 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 35 11,9% 17,7% −5,8 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 34 11,6% 11,6% −0,0 pp 1,9%
D66 26 8,9% 9,0% −0,2 pp 1,9%
BBB 13 4,4% 2,7% +1,8 pp 3,1%
Forum voor Democratie 12 4,1% 2,1% +2,0 pp 3,7%
SP 11 3,8% 2,7% +1,1 pp 2,7%
SGP 11 3,8% 1,0% +2,8 pp 7,1%
Partij voor de Dieren 10 3,4% 2,8% +0,6 pp 2,3%
CDA 7 2,4% 3,4% −1,0 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 3 1,0% 0,5% +0,5 pp 3,6%
JA21 3 1,0% 0,8% +0,2 pp 2,3%
50PLUS 1 0,3% 0,9% −0,6 pp 0,7%
DENK 1 0,3% 1,6% −1,3 pp 0,4%
Nederland met een PLAN 1 0,3% 0,0% +0,3 pp 33,3%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
ChristenUnie 0 0,0% 2,0% −2,0 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Volt 0 0,0% 2,0% −2,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Baarn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −5,8 pp minder dan gemiddeld in Baarn.
  • Qua gewicht is dit het 12e van de 13 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Baarn en 0,0028% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Baarn komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Baarn

Alle stembureaus in Baarn

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.