Stembureau Gemeentehuis Baarle-Nassau in Baarle-Nassau (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5111 CC · Wijk Baarle-Nassau

Hier zijn 1.949 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 589 30,2% 30,5% −0,3 pp 44,7%
VVD 330 16,9% 16,4% +0,6 pp 46,6%
BBB 287 14,7% 15,0% −0,3 pp 44,2%
Nieuw Sociaal Contract 217 11,1% 11,5% −0,4 pp 43,6%
GroenLinks-PvdA 153 7,9% 8,0% −0,2 pp 44,1%
SP 72 3,7% 3,2% +0,5 pp 52,6%
CDA 71 3,6% 4,2% −0,5 pp 39,4%
D66 58 3,0% 3,3% −0,3 pp 40,6%
Forum voor Democratie 49 2,5% 2,1% +0,4 pp 53,8%
Partij voor de Dieren 36 1,8% 1,7% +0,2 pp 50,0%
50PLUS 16 0,8% 0,8% +0,0 pp 45,7%
BVNL / Groep Van Haga 15 0,8% 0,6% +0,1 pp 55,6%
Volt 14 0,7% 0,9% −0,1 pp 37,8%
JA21 12 0,6% 0,9% −0,2 pp 32,4%
ChristenUnie 11 0,6% 0,3% +0,2 pp 73,3%
DENK 8 0,4% 0,2% +0,2 pp 88,9%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 75,0%
Nederland met een PLAN 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 75,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 100,0%
Splinter 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 40,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 100,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
SGP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Baarle-Nassau, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +0,6 pp meer dan gemiddeld in Baarle-Nassau.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 4 stembureaus: 45,1% van alle geldige stemmen in Baarle-Nassau en 0,0190% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 2 stemmen in Baarle-Nassau komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Baarle-Nassau

Alle stembureaus in Baarle-Nassau

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.