Stembureau Stembureau Dorpshuis Ons Gebouw Elden in Arnhem
Postcode 6842 BD
Hier waren 1.249 kiezers toegelaten (1,9% van alle toegelaten kiezers in Arnhem) en zijn 1.248 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 19,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 246 | 19,7% | 12,3% | +7,4 pp | 3,0% |
| GroenLinks-PvdA | 202 | 16,2% | 23,7% | −7,5 pp | 1,3% |
| Arnhem Centraal | 185 | 14,8% | 9,9% | +5,0 pp | 2,8% |
| Forum voor Democratie | 126 | 10,1% | 7,2% | +2,9 pp | 2,6% |
| CDA | 120 | 9,6% | 5,9% | +3,8 pp | 3,1% |
| D66 | 116 | 9,3% | 10,3% | −1,0 pp | 1,7% |
| BurgerBelang Arnhem | 108 | 8,7% | 6,8% | +1,8 pp | 2,4% |
| SP | 40 | 3,2% | 5,2% | −2,0 pp | 1,2% |
| ChristenUnie | 30 | 2,4% | 2,5% | −0,1 pp | 1,8% |
| Volt | 29 | 2,3% | 3,4% | −1,1 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 28 | 2,2% | 6,4% | −4,2 pp | 0,7% |
| DENK | 7 | 0,6% | 4,7% | −4,2 pp | 0,2% |
| NVU | 5 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 1,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 4 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 1,1% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 0,6% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Bob Roelofs (Arnhem Centraal) · 108 stemmen · 8,7% van alle stemmen hier
- Gino Luurssen (Forum voor Democratie) · 102 stemmen · 8,2% van alle stemmen hier
- Rebin Maref (VVD) · 100 stemmen · 8,0% van alle stemmen hier
- Nico Wiggers (BurgerBelang Arnhem) · 68 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Luc Groot (CDA) · 63 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Paul Smeulders (GroenLinks-PvdA) · 58 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
- Marloes Berkelaar (GroenLinks-PvdA) · 53 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
- Saskia Heffener (VVD) · 51 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Marjolijn Bragt (D66) · 45 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
- Suzanne Lemmers (CDA) · 42 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Joris Brandts (D66) · 41 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Kiki Groot (Arnhem Centraal) · 36 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Alwin van Engelenburg (VVD) · 27 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Gerrie Elfrink (SP) · 23 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Marin Noomen (GroenLinks-PvdA) · 20 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −7,5 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 85 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0164% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 53 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 1.134 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 115 |
| Toegelaten kiezers | 1.249 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 1.249 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,1%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,08% van de stembiljetten, tegen 0,46% in Arnhem en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Arnhem
- Stembureau Stadhuis Arnhem 1.250 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Stembureau Sport-& Ontmoetingscentrum De Laar-West 1.243 stemmen · GroenLinks-PvdA 16%
- Stembureau Wijkcentrum Elderveld 1.259 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Stembureau Kerkgebouw Apostolisch Genootschap Arnhem 1.181 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- Stembureau Rode Kruisgebouw 1.361 stemmen · GroenLinks-PvdA 26%
- Stembureau Woonzorgcentrum Drie Gasthuizen 1.156 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.