Stembureau Stembureau SIZA ( het Dorp) in Arnhem
Postcode 6813 CH · Wijk Klingelbeek e.o.
Hier waren 368 kiezers toegelaten (0,6% van alle toegelaten kiezers in Arnhem) en zijn 368 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 24,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 91 | 24,7% | 23,7% | +1,1 pp | 0,6% |
| VVD | 43 | 11,7% | 12,3% | −0,6 pp | 0,5% |
| D66 | 40 | 10,9% | 10,3% | +0,5 pp | 0,6% |
| CDA | 37 | 10,1% | 5,9% | +4,2 pp | 1,0% |
| Arnhem Centraal | 31 | 8,4% | 9,9% | −1,4 pp | 0,5% |
| BurgerBelang Arnhem | 27 | 7,3% | 6,8% | +0,5 pp | 0,6% |
| Forum voor Democratie | 24 | 6,5% | 7,2% | −0,7 pp | 0,5% |
| SP | 19 | 5,2% | 5,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| Volt | 19 | 5,2% | 3,4% | +1,8 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 4,6% | 6,4% | −1,8 pp | 0,4% |
| ChristenUnie | 15 | 4,1% | 2,5% | +1,6 pp | 0,9% |
| Piratenpartij | 2 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 0,6% |
| DENK | 1 | 0,3% | 4,7% | −4,5 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,3% | 0,5% | −0,3 pp | 0,3% |
| NVU | 1 | 0,3% | 0,6% | −0,4 pp | 0,2% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Paul Smeulders (GroenLinks-PvdA) · 33 stemmen · 9,0% van alle stemmen hier
- Luc Groot (CDA) · 24 stemmen · 6,5% van alle stemmen hier
- Bob Roelofs (Arnhem Centraal) · 21 stemmen · 5,7% van alle stemmen hier
- Gino Luurssen (Forum voor Democratie) · 20 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Rebin Maref (VVD) · 19 stemmen · 5,2% van alle stemmen hier
- Selda Yilmaz (GroenLinks-PvdA) · 16 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Marjolijn Bragt (D66) · 15 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Marloes Berkelaar (GroenLinks-PvdA) · 13 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Joris Brandts (D66) · 13 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Floor Hogenhout (Partij voor de Dieren) · 12 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Nico Wiggers (BurgerBelang Arnhem) · 11 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Marlies Neutkens (Volt) · 10 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Suzanne Lemmers (CDA) · 9 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Jurian van der Ree (ChristenUnie) · 8 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Lonneke Kranendonk (D66) · 7 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −4,5 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
- Qua gewicht is dit het 78e van de 85 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0048% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 180 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 339 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 29 |
| Toegelaten kiezers | 368 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 368 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 0 (0,0%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,46% in Arnhem en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Arnhem
- Stembureau Buurthuis De Overkant 375 stemmen · DENK 31%
- Stembureau Tuinpoort 343 stemmen · GroenLinks-PvdA 22%
- Stembureau HDV Arnhem Turkiyem Moskee 380 stemmen · DENK 65%
- Stembureau OBS het Mozaïek Eimerssingel-Oost 342 stemmen · DENK 26%
- Stembureau SWOA De Petersborg 403 stemmen · GroenLinks-PvdA 22%
- Stembureau Peja Producten B.V. 342 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.