Stembureau Pieter Brueghelschool in Arnhem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6813 KZ · Wijk Burgemeesterswijk/Hoogkamp

Hier zijn 1.140 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 28,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 330 28,9% 24,9% +4,0 pp 1,5%
VVD 239 21,0% 11,9% +9,1 pp 2,3%
D66 222 19,5% 8,2% +11,2 pp 3,0%
Nieuw Sociaal Contract 86 7,5% 10,4% −2,9 pp 0,9%
PVV 55 4,8% 19,1% −14,3 pp 0,3%
Volt 42 3,7% 2,6% +1,1 pp 1,8%
CDA 40 3,5% 1,7% +1,8 pp 2,6%
Partij voor de Dieren 39 3,4% 4,2% −0,8 pp 1,0%
Forum voor Democratie 19 1,7% 2,5% −0,8 pp 0,9%
SP 14 1,2% 3,7% −2,5 pp 0,4%
ChristenUnie 13 1,1% 1,4% −0,3 pp 1,0%
BBB 9 0,8% 1,9% −1,1 pp 0,5%
BIJ1 8 0,7% 0,9% −0,2 pp 1,0%
JA21 8 0,7% 0,4% +0,3 pp 2,0%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,5% +0,2 pp 1,7%
DENK 4 0,4% 4,4% −4,0 pp 0,1%
Splinter 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 2,1%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,3%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −14,3 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 38e van de 82 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 78 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.