Stembureau Kantine AV & AC Eendracht in Arnhem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6825 EX · Wijk Presikhaaf-Oost

Hier zijn 949 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 303 31,9% 19,1% +12,8 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 155 16,3% 24,9% −8,6 pp 0,7%
Nieuw Sociaal Contract 108 11,4% 10,4% +0,9 pp 1,2%
VVD 87 9,2% 11,9% −2,7 pp 0,8%
D66 49 5,2% 8,2% −3,1 pp 0,7%
SP 48 5,1% 3,7% +1,3 pp 1,4%
DENK 42 4,4% 4,4% +0,1 pp 1,1%
BBB 36 3,8% 1,9% +1,9 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 35 3,7% 4,2% −0,5 pp 0,9%
Forum voor Democratie 21 2,2% 2,5% −0,3 pp 0,9%
CDA 16 1,7% 1,7% −0,0 pp 1,1%
ChristenUnie 14 1,5% 1,4% +0,1 pp 1,1%
Volt 14 1,5% 2,6% −1,1 pp 0,6%
BIJ1 8 0,8% 0,9% −0,0 pp 1,0%
50PLUS 6 0,6% 0,4% +0,3 pp 1,8%
SGP 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 0,2%
JA21 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,4%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,8%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,7%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,8 pp meer dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 59e van de 82 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 94 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.