Stembureau Basisschool Het Mozaiek in Arnhem (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6832 HG · Wijk Malburgen-Oost (Zuid)

Hier zijn 967 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 252 26,1% 19,1% +7,0 pp 1,5%
DENK 240 24,8% 4,4% +20,5 pp 6,2%
GroenLinks-PvdA 139 14,4% 24,9% −10,5 pp 0,6%
Nieuw Sociaal Contract 87 9,0% 10,4% −1,4 pp 0,9%
VVD 59 6,1% 11,9% −5,8 pp 0,6%
SP 44 4,6% 3,7% +0,8 pp 1,3%
Forum voor Democratie 39 4,0% 2,5% +1,5 pp 1,8%
D66 26 2,7% 8,2% −5,5 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 18 1,9% 4,2% −2,3 pp 0,5%
BBB 14 1,4% 1,9% −0,4 pp 0,8%
BIJ1 11 1,1% 0,9% +0,3 pp 1,4%
CDA 9 0,9% 1,7% −0,8 pp 0,6%
ChristenUnie 9 0,9% 1,4% −0,5 pp 0,7%
50PLUS 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 1,8%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,6% 0,5% +0,2 pp 1,5%
Volt 4 0,4% 2,6% −2,2 pp 0,2%
SGP 3 0,3% 0,3% +0,0 pp 1,1%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 3,3%
JA21 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +20,5 pp meer dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 55e van de 82 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0094% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 92 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.