Stembureau Stembureau Moskee Assoena in Apeldoorn (2025)
Postcode 7331 AJ · Wijk Zuid
Hier zijn 862 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 162 | 18,8% | 17,5% | +1,3 pp | 0,9% |
| PVV | 148 | 17,2% | 15,0% | +2,1 pp | 1,0% |
| VVD | 122 | 14,2% | 14,7% | −0,5 pp | 0,8% |
| CDA | 103 | 11,9% | 12,6% | −0,7 pp | 0,8% |
| GroenLinks-PvdA | 100 | 11,6% | 11,6% | +0,0 pp | 0,8% |
| JA21 | 59 | 6,8% | 6,0% | +0,9 pp | 1,0% |
| DENK | 41 | 4,8% | 1,8% | +2,9 pp | 2,2% |
| Forum voor Democratie | 26 | 3,0% | 4,7% | −1,7 pp | 0,5% |
| 50PLUS | 17 | 2,0% | 1,6% | +0,3 pp | 1,0% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,9% | 1,7% | +0,2 pp | 0,9% |
| SP | 15 | 1,7% | 1,6% | +0,1 pp | 0,9% |
| SGP | 15 | 1,7% | 3,9% | −2,2 pp | 0,4% |
| Volt | 12 | 1,4% | 0,9% | +0,5 pp | 1,3% |
| ChristenUnie | 10 | 1,2% | 3,0% | −1,8 pp | 0,3% |
| BBB | 7 | 0,8% | 2,2% | −1,4 pp | 0,3% |
| NSC | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 0,7% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,4% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 2,9% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,1% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Apeldoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −2,2 pp minder dan gemiddeld in Apeldoorn.
- Qua gewicht is dit het 63e van de 88 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Apeldoorn en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 119 stemmen in Apeldoorn komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Apeldoorn
- Stembureau Prins Willem-Alexanderschool 871 stemmen · SGP 49%
- Stembureau Tennisclub Ugchelen 858 stemmen · VVD 22%
- Stembureau School De Eendracht 880 stemmen · D66 18%
- Stembureau De Oude Enk 847 stemmen · D66 16%
- Stembureau ROC Aventus 896 stemmen · D66 18%
- Stembureau Dorpshuis Ons Huus 815 stemmen · CDA 17%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.