Stembureau Wooncentrum De Venser in Amsterdam (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1102 RA · Wijk Venserpolder

Hier zijn 712 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 187 26,3% 33,8% −7,5 pp 0,1%
PVV 107 15,0% 9,6% +5,4 pp 0,3%
Nieuw Sociaal Contract 86 12,1% 6,6% +5,5 pp 0,3%
BIJ1 55 7,7% 2,3% +5,4 pp 0,6%
SP 46 6,5% 3,2% +3,3 pp 0,3%
VVD 46 6,5% 11,8% −5,3 pp 0,1%
DENK 37 5,2% 7,5% −2,3 pp 0,1%
ChristenUnie 31 4,4% 1,0% +3,4 pp 0,8%
Partij voor de Dieren 31 4,4% 4,8% −0,4 pp 0,2%
D66 26 3,7% 9,9% −6,2 pp 0,1%
BBB 15 2,1% 1,0% +1,1 pp 0,4%
Volt 12 1,7% 3,8% −2,1 pp 0,1%
Forum voor Democratie 10 1,4% 2,1% −0,7 pp 0,1%
CDA 8 1,1% 0,9% +0,2 pp 0,2%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,8% 0,3% +0,5 pp 0,4%
50PLUS 5 0,7% 0,3% +0,4 pp 0,4%
JA21 2 0,3% 0,4% −0,1 pp 0,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 0,1%
SGP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 0,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −7,5 pp minder dan gemiddeld in Amsterdam.
  • Qua gewicht is dit het 296e van de 496 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0069% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 590 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amsterdam

Alle stembureaus in Amsterdam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.