Stembureau Vrouw en Vaart in Amsterdam (2023)
Postcode 1068 VN · Wijk Osdorp-Oost
Hier zijn 950 geldige stemmen uitgebracht. DENK werd hier de grootste met 22,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| DENK | 217 | 22,8% | 7,5% | +15,3 pp | 0,7% |
| GroenLinks-PvdA | 212 | 22,3% | 33,8% | −11,5 pp | 0,1% |
| PVV | 137 | 14,4% | 9,6% | +4,8 pp | 0,3% |
| VVD | 104 | 10,9% | 11,8% | −0,8 pp | 0,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 66 | 6,9% | 6,6% | +0,3 pp | 0,2% |
| D66 | 50 | 5,3% | 9,9% | −4,6 pp | 0,1% |
| Partij voor de Dieren | 37 | 3,9% | 4,8% | −0,9 pp | 0,2% |
| SP | 26 | 2,7% | 3,2% | −0,4 pp | 0,2% |
| Volt | 23 | 2,4% | 3,8% | −1,4 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 17 | 1,8% | 2,1% | −0,3 pp | 0,2% |
| CDA | 16 | 1,7% | 0,9% | +0,8 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 14 | 1,5% | 2,3% | −0,8 pp | 0,1% |
| BBB | 9 | 0,9% | 1,0% | −0,0 pp | 0,2% |
| ChristenUnie | 6 | 0,6% | 1,0% | −0,3 pp | 0,1% |
| JA21 | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 0,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 0,1% |
| PartijvdSport | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 1,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,4% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,2% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,2% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +15,3 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 164e van de 496 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 442 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Het Zonnehuis 951 stemmen · PVV 32%
- Wijkservicepunt Hoekhuis 949 stemmen · GroenLinks-PvdA 35%
- Cultuurhuis De Vlugt 955 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- abbs De Zuiderzee 949 stemmen · GroenLinks-PvdA 32%
- Westermoskee 956 stemmen · GroenLinks-PvdA 52%
- Gymzaal Laterna Magica 948 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.