Stembureau Sportzaal Jan de Louter in Amsterdam (2023)
Postcode 1063 KX · Wijk Slotermeer-West
Hier zijn 867 geldige stemmen uitgebracht. DENK werd hier de grootste met 39,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| DENK | 342 | 39,4% | 7,5% | +31,9 pp | 1,1% |
| GroenLinks-PvdA | 147 | 17,0% | 33,8% | −16,8 pp | 0,1% |
| PVV | 104 | 12,0% | 9,6% | +2,4 pp | 0,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 51 | 5,9% | 6,6% | −0,7 pp | 0,2% |
| VVD | 43 | 5,0% | 11,8% | −6,8 pp | 0,1% |
| SP | 38 | 4,4% | 3,2% | +1,2 pp | 0,3% |
| D66 | 29 | 3,3% | 9,9% | −6,5 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 25 | 2,9% | 2,1% | +0,8 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 2,5% | 4,8% | −2,2 pp | 0,1% |
| BIJ1 | 20 | 2,3% | 2,3% | −0,0 pp | 0,2% |
| BBB | 12 | 1,4% | 1,0% | +0,4 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 12 | 1,4% | 1,0% | +0,4 pp | 0,3% |
| Volt | 7 | 0,8% | 3,8% | −3,0 pp | 0,0% |
| CDA | 6 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 0,2% |
| JA21 | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 0,2% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 0,6% |
| 50PLUS | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 0,1% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +31,9 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 209e van de 496 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0084% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 485 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Sporthal Weespersluis 867 stemmen · VVD 26%
- De Nieuwe Liefde 861 stemmen · GroenLinks-PvdA 37%
- Apollohal 867 stemmen · VVD 32%
- De Nieuwe Liefde 854 stemmen · GroenLinks-PvdA 37%
- Gymzaal Montessorischool Op de Kade 868 stemmen · GroenLinks-PvdA 52%
- Westerkerk 854 stemmen · GroenLinks-PvdA 37%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.