Stembureau Multicultureel centrum Ala Kondre in Amsterdam
Postcode 1104 PH · Wijk K-buurt
Hier waren 285 kiezers toegelaten (0,1% van alle toegelaten kiezers in Amsterdam) en zijn 279 geldige stemmen uitgebracht. PvdA werd hier de grootste met 17,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PvdA | 49 | 17,6% | 14,1% | +3,5 pp | 0,1% |
| GROENLINKS | 41 | 14,7% | 17,9% | −3,2 pp | 0,1% |
| ChristenUnie | 32 | 11,5% | 1,3% | +10,2 pp | 0,7% |
| BIJ1 | 25 | 9,0% | 3,8% | +5,2 pp | 0,2% |
| D66 | 20 | 7,2% | 16,1% | −8,9 pp | 0,0% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 5,7% | 5,9% | −0,2 pp | 0,1% |
| VVD | 14 | 5,0% | 10,9% | −5,9 pp | 0,0% |
| SP | 13 | 4,7% | 3,0% | +1,7 pp | 0,1% |
| DENK | 12 | 4,3% | 4,8% | −0,5 pp | 0,1% |
| Forum voor Democratie | 12 | 4,3% | 3,0% | +1,3 pp | 0,1% |
| JA21 | 11 | 3,9% | 4,9% | −1,0 pp | 0,1% |
| Volt | 9 | 3,2% | 5,1% | −1,9 pp | 0,1% |
| De Vonk | 6 | 2,2% | 1,6% | +0,5 pp | 0,1% |
| ELLECT | 4 | 1,4% | 0,1% | +1,4 pp | 1,9% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 4 | 1,4% | 0,1% | +1,4 pp | 2,0% |
| CDA | 2 | 0,7% | 3,2% | −2,5 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 2 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 0,1% |
| BBB | 1 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 0,2% |
| Partij voor Morgen | 1 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 0,2% |
| Amsterdamse Alternatieve Alliantie | 1 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 0,2% |
| Hart voor Amsterdam/Partij van de Ouderen | 1 | 0,4% | 0,6% | −0,3 pp | 0,0% |
| Anti-racistische Moslimpartij | 1 | 0,4% | 0,0% | +0,3 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 1 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 0,0% |
| De Stem Van Amsterdam | 1 | 0,4% | 1,2% | −0,8 pp | 0,0% |
| 1W1T | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PvBL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Het Elan | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Namens Amsterdammers. | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Partij voor Ontwikkeling | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LCA | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| De Republikeinse Politieke Partij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| De Nieuwe Politiek | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Blanco | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 4 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Sofyan Mbarki (PvdA) · 20 stemmen · 7,2% van alle stemmen hier
- Zita Pels (GROENLINKS) · 15 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Melanie van der Horst (D66) · 11 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Daan Wijnants (VVD) · 11 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Saskia Meiland (BIJ1) · 11 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Sitsofe Quarshie (ChristenUnie) · 10 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
- Sytze Rijpkema (JA21) · 9 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Tim Kuijsten (ChristenUnie) · 9 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Don Ceder (ChristenUnie) · 8 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Yasmine Bentoumya (GROENLINKS) · 7 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Angelo Delsen (SP) · 7 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Anke Bakker (Partij voor de Dieren) · 6 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Rick Bleumink (Volt) · 5 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Johan Dessing (Forum voor Democratie) · 5 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Lian Heinhuis (PvdA) · 4 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −8,9 pp minder dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 435e van de 459 stembureaus: 0,1% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0037% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 1.234 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 259 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 26 |
| Toegelaten kiezers | 285 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 285 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 6 (2,1%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 2,11% van de stembiljetten, tegen 0,85% in Amsterdam en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Sporthallen Zuid 281 stemmen · D66 28%
- Calandlyceum 278 stemmen · DENK 19%
- OBS De Vier Windstreken 281 stemmen · DENK 30%
- Akhnaton 276 stemmen · GROENLINKS 22%
- Ir. Lely Lyceum 285 stemmen · PvdA 18%
- Osdorpse Montessorischool 276 stemmen · DENK 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.