Stembureau Hoogte Kadijk 179 in Amsterdam (2025)
Postcode 1018 BK · Wijk Oostelijke Eilanden/Kadijken
Hier zijn 1.004 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 40,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 408 | 40,6% | 27,1% | +13,5 pp | 0,4% |
| D66 | 243 | 24,2% | 23,9% | +0,3 pp | 0,2% |
| VVD | 60 | 6,0% | 9,7% | −3,7 pp | 0,1% |
| Partij voor de Dieren | 59 | 5,9% | 5,6% | +0,3 pp | 0,2% |
| CDA | 42 | 4,2% | 3,9% | +0,3 pp | 0,3% |
| SP | 34 | 3,4% | 2,6% | +0,7 pp | 0,3% |
| Volt | 30 | 3,0% | 2,2% | +0,8 pp | 0,3% |
| PVV | 26 | 2,6% | 6,9% | −4,3 pp | 0,1% |
| JA21 | 20 | 2,0% | 2,6% | −0,6 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 19 | 1,9% | 2,0% | −0,1 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 18 | 1,8% | 2,4% | −0,6 pp | 0,2% |
| DENK | 12 | 1,2% | 7,4% | −6,2 pp | 0,0% |
| 50PLUS | 10 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 9 | 0,9% | 1,1% | −0,2 pp | 0,2% |
| BBB | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 0,1% |
| NSC | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,1 pp | 0,4% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 0,2% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,2% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +13,5 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 169e van de 480 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 427 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Ravenswaaipad 5 1.015 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Mijehof 300 1.003 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Woudrichemstraat 8 1.019 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- Burg Vening Meineszlaan 64 1.001 stemmen · GroenLinks-PvdA 26%
- Hogeweyselaan 93 1.020 stemmen · VVD 20%
- J.F. van Hengelstraat 100 1.001 stemmen · GroenLinks-PvdA 42%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.