Stembureau Haarlemmerplein 7 in Amsterdam (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1013 HP · Wijk Haarlemmerbuurt

Hier zijn 1.152 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 37,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 426 37,0% 27,1% +9,8 pp 0,4%
D66 275 23,9% 23,9% −0,1 pp 0,3%
Partij voor de Dieren 93 8,1% 5,6% +2,5 pp 0,4%
VVD 65 5,6% 9,7% −4,1 pp 0,2%
PVV 54 4,7% 6,9% −2,2 pp 0,2%
SP 51 4,4% 2,6% +1,8 pp 0,5%
BIJ1 41 3,6% 2,4% +1,2 pp 0,4%
Volt 35 3,0% 2,2% +0,9 pp 0,4%
JA21 28 2,4% 2,6% −0,2 pp 0,3%
CDA 26 2,3% 3,9% −1,6 pp 0,2%
Forum voor Democratie 21 1,8% 2,0% −0,2 pp 0,2%
DENK 9 0,8% 7,4% −6,7 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 9 0,8% 0,2% +0,5 pp 0,9%
50PLUS 6 0,5% 0,7% −0,2 pp 0,2%
BBB 3 0,3% 0,7% −0,4 pp 0,1%
ChristenUnie 3 0,3% 1,1% −0,8 pp 0,1%
NL PLAN 3 0,3% 0,0% +0,2 pp 1,5%
NSC 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 0,2%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,2%
Piratenpartij 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,1%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Partij voor de Rechtsstaat 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +9,8 pp meer dan gemiddeld in Amsterdam.
  • Qua gewicht is dit het 123e van de 480 stembureaus: 0,3% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 372 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amsterdam

Alle stembureaus in Amsterdam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.