Stembureau Gymzaal Mijehof in Amsterdam
Postcode 1106 HW · Wijk Holendrecht
Hier waren 777 kiezers toegelaten (0,2% van alle toegelaten kiezers in Amsterdam) en zijn 772 geldige stemmen uitgebracht. PvdA werd hier de grootste met 19,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PvdA | 154 | 19,9% | 14,1% | +5,9 pp | 0,3% |
| GROENLINKS | 79 | 10,2% | 17,9% | −7,7 pp | 0,1% |
| JA21 | 63 | 8,2% | 4,9% | +3,2 pp | 0,4% |
| D66 | 61 | 7,9% | 16,1% | −8,2 pp | 0,1% |
| VVD | 59 | 7,6% | 10,9% | −3,2 pp | 0,2% |
| ChristenUnie | 50 | 6,5% | 1,3% | +5,2 pp | 1,1% |
| Forum voor Democratie | 38 | 4,9% | 3,0% | +1,9 pp | 0,4% |
| DENK | 36 | 4,7% | 4,8% | −0,1 pp | 0,2% |
| SP | 35 | 4,5% | 3,0% | +1,6 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 34 | 4,4% | 3,8% | +0,6 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 33 | 4,3% | 5,9% | −1,6 pp | 0,2% |
| CDA | 31 | 4,0% | 3,2% | +0,8 pp | 0,3% |
| Volt | 21 | 2,7% | 5,1% | −2,4 pp | 0,1% |
| Hart voor Amsterdam/Partij van de Ouderen | 20 | 2,6% | 0,6% | +2,0 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 18 | 2,3% | 0,7% | +1,6 pp | 0,8% |
| De Stem Van Amsterdam | 11 | 1,4% | 1,2% | +0,3 pp | 0,3% |
| De Vonk | 10 | 1,3% | 1,6% | −0,3 pp | 0,2% |
| Piratenpartij | 6 | 0,8% | 0,4% | +0,3 pp | 0,4% |
| Het Elan | 4 | 0,5% | 0,1% | +0,4 pp | 1,2% |
| PvBL | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 1,0% |
| ELLECT | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 0,9% |
| Partij voor Morgen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,2% |
| Namens Amsterdammers. | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,1% |
| Amsterdamse Alternatieve Alliantie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,2% |
| LCA | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,3% |
| BBB | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| 1W1T | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Partij voor Ontwikkeling | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Anti-racistische Moslimpartij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| De Republikeinse Politieke Partij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| De Nieuwe Politiek | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Partij voor de Rechtsstaat | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Blanco | 4 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Sofyan Mbarki (PvdA) · 63 stemmen · 8,2% van alle stemmen hier
- Melanie van der Horst (D66) · 47 stemmen · 6,1% van alle stemmen hier
- Zita Pels (GROENLINKS) · 42 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Sytze Rijpkema (JA21) · 42 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Daan Wijnants (VVD) · 38 stemmen · 4,9% van alle stemmen hier
- Johan Dessing (Forum voor Democratie) · 25 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Anke Bakker (Partij voor de Dieren) · 20 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Wil van Soest (Hart voor Amsterdam/Partij van de Ouderen) · 20 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Tanja Jadnanansing (PvdA) · 19 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Rogier Havelaar (CDA) · 18 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Lian Heinhuis (PvdA) · 17 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Sheher Khan (DENK) · 17 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Juliet Broersen (Volt) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Don Ceder (ChristenUnie) · 15 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Guus Oesterreicher (50PLUS) · 15 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −8,2 pp minder dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 199e van de 459 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 446 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 699 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 78 |
| Toegelaten kiezers | 777 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 778 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | +1 |
| Blanco en ongeldig | 6 (0,8%) |
Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,77% van de stembiljetten, tegen 0,85% in Amsterdam en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Maarten Luther Kerk 775 stemmen · D66 21%
- De Boomkerk 771 stemmen · GROENLINKS 23%
- Aristo Meeting Center 776 stemmen · GROENLINKS 24%
- De Gibraltar 771 stemmen · GROENLINKS 24%
- De Balie 778 stemmen · D66 20%
- KZ - Kompaszaal 769 stemmen · GROENLINKS 22%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.