Stembureau Dependance De Notenkraker Speelzaal in Amsterdam (2023)
Postcode 1058 SG · Wijk Hoofddorppleinbuurt
Hier zijn 704 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 30,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 212 | 30,1% | 33,8% | −3,7 pp | 0,1% |
| VVD | 119 | 16,9% | 11,8% | +5,1 pp | 0,2% |
| D66 | 96 | 13,6% | 9,9% | +3,8 pp | 0,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 59 | 8,4% | 6,6% | +1,8 pp | 0,2% |
| PVV | 53 | 7,5% | 9,6% | −2,1 pp | 0,1% |
| Volt | 41 | 5,8% | 3,8% | +2,0 pp | 0,3% |
| Partij voor de Dieren | 34 | 4,8% | 4,8% | +0,1 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 17 | 2,4% | 2,1% | +0,4 pp | 0,2% |
| SP | 16 | 2,3% | 3,2% | −0,9 pp | 0,1% |
| CDA | 15 | 2,1% | 0,9% | +1,2 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 10 | 1,4% | 2,3% | −0,9 pp | 0,1% |
| DENK | 9 | 1,3% | 7,5% | −6,2 pp | 0,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,7% | 0,3% | +0,4 pp | 0,3% |
| BBB | 4 | 0,6% | 1,0% | −0,4 pp | 0,1% |
| ChristenUnie | 4 | 0,6% | 1,0% | −0,4 pp | 0,1% |
| 50PLUS | 3 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 0,2% |
| JA21 | 3 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 0,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 0,3% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 0,3% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,2% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amsterdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Amsterdam.
- Qua gewicht is dit het 303e van de 496 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Amsterdam en 0,0068% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 597 stemmen in Amsterdam komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amsterdam
- Tijl Uilenspiegelschool 705 stemmen · GroenLinks-PvdA 32%
- Stichting Meevaart 704 stemmen · GroenLinks-PvdA 39%
- Wackersacademie 706 stemmen · GroenLinks-PvdA 39%
- Studio Automat Amsterdam 704 stemmen · GroenLinks-PvdA 39%
- Theater De Krakeling 708 stemmen · GroenLinks-PvdA 54%
- Thomaskerk 704 stemmen · VVD 32%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.