Stembureau Schoolgebouw GSG Guido vmbo in Amersfoort (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.159 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 27,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 322 27,8% 21,9% +5,8 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 319 27,5% 17,0% +10,6 pp 1,9%
CDA 114 9,8% 11,2% −1,3 pp 1,0%
VVD 107 9,2% 12,6% −3,3 pp 0,8%
PVV 70 6,0% 10,3% −4,3 pp 0,7%
Partij voor de Dieren 46 4,0% 2,7% +1,3 pp 1,7%
ChristenUnie 41 3,5% 3,5% +0,1 pp 1,2%
JA21 26 2,2% 5,1% −2,8 pp 0,5%
Volt 24 2,1% 1,7% +0,4 pp 1,4%
Forum voor Democratie 22 1,9% 3,4% −1,5 pp 0,6%
SP 19 1,6% 1,8% −0,2 pp 1,0%
DENK 13 1,1% 4,3% −3,1 pp 0,3%
SGP 11 0,9% 1,0% −0,1 pp 1,1%
BIJ1 6 0,5% 0,4% +0,1 pp 1,6%
NSC 6 0,5% 0,4% +0,1 pp 1,5%
50PLUS 5 0,4% 1,1% −0,7 pp 0,5%
BBB 4 0,3% 1,2% −0,8 pp 0,3%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,7%
LP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,7%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 3,7%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amersfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +10,6 pp meer dan gemiddeld in Amersfoort.
  • Qua gewicht is dit het 21e van de 110 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Amersfoort en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 87 stemmen in Amersfoort komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amersfoort

Alle stembureaus in Amersfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.