Stembureau Schoolgebouw De Malelande in Amersfoort (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.329 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 25,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 337 25,4% 21,9% +3,4 pp 1,5%
VVD 227 17,1% 12,6% +4,5 pp 1,8%
CDA 181 13,6% 11,2% +2,4 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 166 12,5% 17,0% −4,5 pp 1,0%
PVV 143 10,8% 10,3% +0,4 pp 1,4%
JA21 74 5,6% 5,1% +0,5 pp 1,4%
Forum voor Democratie 50 3,8% 3,4% +0,4 pp 1,5%
ChristenUnie 42 3,2% 3,5% −0,3 pp 1,2%
DENK 21 1,6% 4,3% −2,7 pp 0,5%
Volt 19 1,4% 1,7% −0,2 pp 1,1%
BBB 16 1,2% 1,2% +0,0 pp 1,3%
50PLUS 15 1,1% 1,1% +0,0 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 11 0,8% 2,7% −1,8 pp 0,4%
SP 10 0,8% 1,8% −1,1 pp 0,5%
BVNL 5 0,4% 0,1% +0,2 pp 3,7%
NSC 5 0,4% 0,4% −0,0 pp 1,3%
SGP 4 0,3% 1,0% −0,7 pp 0,4%
BIJ1 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,5%
LP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amersfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,5 pp meer dan gemiddeld in Amersfoort.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 110 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Amersfoort en 0,0128% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 76 stemmen in Amersfoort komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amersfoort

Alle stembureaus in Amersfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.