Stembureau ICOON (Theater) in Amersfoort (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.747 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 418 23,9% 21,9% +2,0 pp 1,9%
VVD 300 17,2% 12,6% +4,6 pp 2,4%
GroenLinks-PvdA 209 12,0% 17,0% −5,0 pp 1,2%
PVV 177 10,1% 10,3% −0,2 pp 1,7%
CDA 159 9,1% 11,2% −2,1 pp 1,4%
JA21 103 5,9% 5,1% +0,8 pp 2,0%
Forum voor Democratie 81 4,6% 3,4% +1,3 pp 2,4%
DENK 71 4,1% 4,3% −0,2 pp 1,7%
ChristenUnie 40 2,3% 3,5% −1,2 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 38 2,2% 2,7% −0,5 pp 1,4%
SP 36 2,1% 1,8% +0,2 pp 2,0%
BBB 34 1,9% 1,2% +0,8 pp 2,8%
Volt 24 1,4% 1,7% −0,3 pp 1,4%
50PLUS 16 0,9% 1,1% −0,2 pp 1,5%
BIJ1 13 0,7% 0,4% +0,4 pp 3,5%
SGP 9 0,5% 1,0% −0,5 pp 0,9%
NSC 6 0,3% 0,4% −0,0 pp 1,5%
BVNL 3 0,2% 0,1% +0,0 pp 2,2%
LP 3 0,2% 0,1% +0,0 pp 2,0%
FNP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,7%
NL PLAN 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,8%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,1%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,9%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,8%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amersfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −5,0 pp minder dan gemiddeld in Amersfoort.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 110 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Amersfoort en 0,0168% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 58 stemmen in Amersfoort komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amersfoort

Alle stembureaus in Amersfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.