Stembureau Gymzaal Twentseweg in Amersfoort (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 888 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 252 28,4% 10,3% +18,0 pp 2,4%
GroenLinks-PvdA 149 16,8% 17,0% −0,2 pp 0,9%
D66 133 15,0% 21,9% −7,0 pp 0,6%
VVD 67 7,5% 12,6% −5,0 pp 0,5%
JA21 57 6,4% 5,1% +1,4 pp 1,1%
Forum voor Democratie 42 4,7% 3,4% +1,4 pp 1,2%
CDA 39 4,4% 11,2% −6,8 pp 0,3%
DENK 33 3,7% 4,3% −0,5 pp 0,8%
Partij voor de Dieren 29 3,3% 2,7% +0,6 pp 1,1%
Volt 21 2,4% 1,7% +0,7 pp 1,2%
ChristenUnie 20 2,3% 3,5% −1,2 pp 0,6%
SP 20 2,3% 1,8% +0,4 pp 1,1%
SGP 8 0,9% 1,0% −0,1 pp 0,8%
50PLUS 5 0,6% 1,1% −0,5 pp 0,5%
BBB 5 0,6% 1,2% −0,6 pp 0,4%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,8%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,7%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,3%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,1%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 0,7%
NSC 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,3%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amersfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +18,0 pp meer dan gemiddeld in Amersfoort.
  • Qua gewicht is dit het 57e van de 110 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Amersfoort en 0,0085% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 114 stemmen in Amersfoort komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Amersfoort

Alle stembureaus in Amersfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.