Stembureau Clubhuis IJsvereniging in Amersfoort (2025)
Hier zijn 666 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 32,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 213 | 32,0% | 21,9% | +10,0 pp | 1,0% |
| GroenLinks-PvdA | 196 | 29,4% | 17,0% | +12,5 pp | 1,1% |
| VVD | 71 | 10,7% | 12,6% | −1,9 pp | 0,6% |
| CDA | 69 | 10,4% | 11,2% | −0,8 pp | 0,6% |
| Partij voor de Dieren | 25 | 3,8% | 2,7% | +1,1 pp | 0,9% |
| JA21 | 24 | 3,6% | 5,1% | −1,5 pp | 0,5% |
| PVV | 13 | 2,0% | 10,3% | −8,4 pp | 0,1% |
| ChristenUnie | 12 | 1,8% | 3,5% | −1,7 pp | 0,3% |
| Volt | 11 | 1,7% | 1,7% | −0,0 pp | 0,6% |
| Forum voor Democratie | 10 | 1,5% | 3,4% | −1,9 pp | 0,3% |
| SP | 7 | 1,1% | 1,8% | −0,8 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 4 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 1,1% |
| DENK | 3 | 0,5% | 4,3% | −3,8 pp | 0,1% |
| SGP | 3 | 0,5% | 1,0% | −0,6 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 2 | 0,3% | 1,1% | −0,8 pp | 0,2% |
| BBB | 1 | 0,2% | 1,2% | −1,0 pp | 0,1% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 0,7% |
| Piratenpartij | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 0,9% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Amersfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +12,5 pp meer dan gemiddeld in Amersfoort.
- Qua gewicht is dit het 88e van de 110 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Amersfoort en 0,0064% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 152 stemmen in Amersfoort komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Amersfoort
- Gymzaal Ariaweg 671 stemmen · DENK 39%
- Meander Medisch Centrum (10:00-16:00 uur) 656 stemmen · D66 22%
- De Schuilenburght 675 stemmen · D66 20%
- Sporthal Juliana van Stolberg 2 646 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- De Reset 675 stemmen · PVV 37%
- Verenigingsgebouw Juliana en Bernhard 628 stemmen · D66 21%
Alle stembureaus in Amersfoort
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.