Stembureau Cultureel Centrum den Heuvel in Alphen-Chaam (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5131 AP · Wijk Alphen

Hier zijn 1.553 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 358 23,1% 23,7% −0,6 pp 21,7%
PVV 347 22,3% 24,2% −1,9 pp 20,5%
Nieuw Sociaal Contract 199 12,8% 11,7% +1,1 pp 24,3%
BBB 185 11,9% 11,0% +0,9 pp 24,1%
GroenLinks-PvdA 150 9,7% 8,8% +0,8 pp 24,4%
D66 92 5,9% 5,5% +0,4 pp 23,8%
CDA 68 4,4% 4,6% −0,2 pp 21,1%
SP 46 3,0% 2,9% +0,1 pp 22,7%
Forum voor Democratie 29 1,9% 1,7% +0,2 pp 25,0%
Partij voor de Dieren 20 1,3% 1,6% −0,3 pp 18,2%
50PLUS 13 0,8% 0,6% +0,2 pp 29,5%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,7% 0,7% +0,0 pp 22,4%
Volt 11 0,7% 1,1% −0,4 pp 14,3%
JA21 9 0,6% 0,9% −0,3 pp 15,0%
BIJ1 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 50,0%
ChristenUnie 4 0,3% 0,3% −0,0 pp 22,2%
Samen voor Nederland 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 66,7%
Splinter 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 50,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 25,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 50,0%
DENK 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
LP 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
SGP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alphen-Chaam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −1,9 pp minder dan gemiddeld in Alphen-Chaam.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 5 stembureaus: 22,3% van alle geldige stemmen in Alphen-Chaam en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 4 stemmen in Alphen-Chaam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Alphen-Chaam

Alle stembureaus in Alphen-Chaam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.