Stembureau Drive-Through 1 Doemere in Almere (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 609 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 211 34,6% 26,5% +8,1 pp 0,8%
VVD 81 13,3% 15,8% −2,5 pp 0,5%
Nieuw Sociaal Contract 59 9,7% 11,5% −1,9 pp 0,5%
GroenLinks-PvdA 57 9,4% 15,0% −5,6 pp 0,4%
DENK 48 7,9% 4,9% +3,0 pp 0,9%
Forum voor Democratie 31 5,1% 3,3% +1,8 pp 0,9%
SP 26 4,3% 3,8% +0,5 pp 0,7%
D66 24 3,9% 5,4% −1,5 pp 0,4%
BBB 17 2,8% 2,6% +0,2 pp 0,6%
BIJ1 14 2,3% 1,5% +0,8 pp 0,9%
ChristenUnie 10 1,6% 1,4% +0,2 pp 0,7%
50PLUS 7 1,1% 0,8% +0,3 pp 0,8%
Partij voor de Dieren 7 1,1% 2,4% −1,3 pp 0,3%
CDA 5 0,8% 1,2% −0,3 pp 0,4%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,7% 0,6% +0,0 pp 0,6%
Volt 3 0,5% 1,3% −0,8 pp 0,2%
JA21 2 0,3% 0,7% −0,4 pp 0,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,0%
Splinter 1 0,2% 0,2% −0,0 pp 0,5%
SGP 1 0,2% 0,3% −0,2 pp 0,3%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almere, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,1 pp meer dan gemiddeld in Almere.
  • Qua gewicht is dit het 83e van de 102 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Almere en 0,0059% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 172 stemmen in Almere komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Almere

Alle stembureaus in Almere

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.