Stembureau Stembureau Verzorgingshuis De Koppel in Almelo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7601 BK · Wijk De Riet

Hier zijn 1.183 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 471 39,8% 30,1% +9,8 pp 3,8%
Nieuw Sociaal Contract 231 19,5% 22,8% −3,3 pp 2,5%
GroenLinks-PvdA 113 9,6% 9,9% −0,4 pp 2,8%
VVD 102 8,6% 11,0% −2,4 pp 2,3%
SP 53 4,5% 3,0% +1,5 pp 4,4%
BBB 43 3,6% 4,7% −1,1 pp 2,2%
Forum voor Democratie 32 2,7% 2,8% −0,1 pp 2,8%
D66 26 2,2% 3,6% −1,4 pp 1,8%
CDA 22 1,9% 2,3% −0,5 pp 2,3%
DENK 21 1,8% 3,6% −1,8 pp 1,4%
ChristenUnie 20 1,7% 1,7% −0,0 pp 2,9%
Partij voor de Dieren 14 1,2% 1,2% −0,0 pp 2,8%
50PLUS 10 0,8% 0,4% +0,5 pp 6,5%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 3,7%
JA21 6 0,5% 0,5% +0,0 pp 2,9%
Volt 6 0,5% 0,9% −0,4 pp 1,6%
SGP 4 0,3% 0,6% −0,2 pp 1,8%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almelo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +9,8 pp meer dan gemiddeld in Almelo.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 35 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Almelo en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Almelo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Almelo

Alle stembureaus in Almelo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.