Stembureau Stembureau OBS Step in Almelo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7606 TW · Wijk Nieuwstraat-Kwartier

Hier zijn 736 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 37,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 273 37,1% 30,1% +7,0 pp 2,2%
DENK 138 18,8% 3,6% +15,2 pp 9,4%
Nieuw Sociaal Contract 116 15,8% 22,8% −7,0 pp 1,2%
GroenLinks-PvdA 63 8,6% 9,9% −1,4 pp 1,6%
VVD 34 4,6% 11,0% −6,4 pp 0,8%
Forum voor Democratie 27 3,7% 2,8% +0,9 pp 2,4%
SP 22 3,0% 3,0% +0,0 pp 1,8%
BBB 17 2,3% 4,7% −2,4 pp 0,9%
CDA 11 1,5% 2,3% −0,8 pp 1,2%
D66 11 1,5% 3,6% −2,1 pp 0,8%
ChristenUnie 8 1,1% 1,7% −0,6 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 5 0,7% 1,2% −0,5 pp 1,0%
JA21 3 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,4%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 6,7%
SGP 2 0,3% 0,6% −0,3 pp 0,9%
Volt 2 0,3% 0,9% −0,6 pp 0,5%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,2 pp 0,6%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,3%
BVNL / Groep Van Haga 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almelo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +15,2 pp meer dan gemiddeld in Almelo.
  • Qua gewicht is dit het 26e van de 35 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Almelo en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Almelo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Almelo

Alle stembureaus in Almelo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.