Stembureau Stembureau MFA Centrum 't Dok in Almelo (2025)
Postcode 7607 WC · Wijk Binnenstad
Hier zijn 652 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 205 | 31,4% | 24,1% | +7,3 pp | 2,1% |
| D66 | 82 | 12,6% | 13,1% | −0,6 pp | 1,5% |
| VVD | 71 | 10,9% | 13,6% | −2,7 pp | 1,3% |
| GroenLinks-PvdA | 62 | 9,5% | 9,1% | +0,4 pp | 1,7% |
| Forum voor Democratie | 58 | 8,9% | 5,7% | +3,2 pp | 2,5% |
| CDA | 49 | 7,5% | 12,2% | −4,7 pp | 1,0% |
| JA21 | 41 | 6,3% | 6,3% | −0,0 pp | 1,6% |
| SP | 22 | 3,4% | 2,1% | +1,3 pp | 2,6% |
| BBB | 17 | 2,6% | 2,7% | −0,1 pp | 1,5% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,7% | 1,0% | +0,7 pp | 2,6% |
| 50PLUS | 10 | 1,5% | 1,6% | −0,1 pp | 1,5% |
| Volt | 9 | 1,4% | 0,6% | +0,7 pp | 3,5% |
| DENK | 8 | 1,2% | 3,9% | −2,7 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 2 | 0,3% | 1,8% | −1,5 pp | 0,3% |
| BVNL | 1 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 1,3% |
| DE LINIE | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,6% |
| NSC | 1 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 0,4% |
| Piratenpartij | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 2,5% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 2,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Almelo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,3 pp meer dan gemiddeld in Almelo.
- Qua gewicht is dit het 31e van de 37 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Almelo en 0,0063% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Almelo komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Almelo
- Stembureau Wijkcentrum De Goossenmaat 701 stemmen · PVV 50%
- Stembureau Wijkcentrum De Driehoek 586 stemmen · PVV 35%
- Stembureau Eugeria Carint Reggeland 706 stemmen · D66 18%
- Stembureau Sportpark Almelo 563 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Waterschap Vechtstromen 781 stemmen · VVD 21%
- Stembureau SV DRC 508 stemmen · PVV 47%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.