Stembureau MFC Maasplein in Alblasserdam (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2953 CH · Wijk Kinderdijk

Hier zijn 1.573 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 432 27,5% 25,0% +2,5 pp 14,3%
SGP 263 16,7% 16,5% +0,2 pp 13,1%
Nieuw Sociaal Contract 171 10,9% 11,8% −0,9 pp 12,0%
GroenLinks-PvdA 134 8,5% 8,9% −0,3 pp 12,5%
VVD 113 7,2% 11,5% −4,3 pp 8,1%
ChristenUnie 100 6,4% 5,7% +0,6 pp 14,3%
BBB 72 4,6% 2,4% +2,2 pp 25,0%
Forum voor Democratie 52 3,3% 2,4% +0,9 pp 17,6%
CDA 51 3,2% 4,2% −0,9 pp 10,1%
D66 50 3,2% 3,2% −0,1 pp 12,8%
SP 34 2,2% 2,2% −0,0 pp 12,8%
Partij voor de Dieren 25 1,6% 1,3% +0,3 pp 16,3%
DENK 20 1,3% 2,1% −0,8 pp 7,8%
Volt 17 1,1% 0,6% +0,5 pp 24,3%
JA21 13 0,8% 0,7% +0,2 pp 15,9%
BVNL / Groep Van Haga 11 0,7% 0,5% +0,2 pp 16,7%
50PLUS 8 0,5% 0,5% −0,0 pp 12,3%
BIJ1 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 9,5%
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 25,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 20,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 6,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alblasserdam, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,3 pp minder dan gemiddeld in Alblasserdam.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 12 stembureaus: 13,0% van alle geldige stemmen in Alblasserdam en 0,0153% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Alblasserdam komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Alblasserdam

Alle stembureaus in Alblasserdam

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.