Stembureau Stembureau Basisschool 't Bastion in Aalten (2023)
Postcode 7126 BL · Wijk Bredevoort
Hier zijn 663 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuw Sociaal Contract | 142 | 21,4% | 18,5% | +2,9 pp | 4,3% |
| BBB | 130 | 19,6% | 15,6% | +4,0 pp | 4,7% |
| PVV | 130 | 19,6% | 19,8% | −0,2 pp | 3,7% |
| VVD | 74 | 11,2% | 11,6% | −0,4 pp | 3,6% |
| GroenLinks-PvdA | 63 | 9,5% | 10,4% | −0,9 pp | 3,4% |
| CDA | 34 | 5,1% | 7,2% | −2,0 pp | 2,7% |
| D66 | 23 | 3,5% | 4,0% | −0,6 pp | 3,2% |
| SP | 23 | 3,5% | 2,7% | +0,7 pp | 4,7% |
| Forum voor Democratie | 12 | 1,8% | 1,6% | +0,2 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 1,2% | 1,2% | +0,0 pp | 3,8% |
| JA21 | 7 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 5,7% |
| ChristenUnie | 6 | 0,9% | 3,1% | −2,2 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 4 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 6,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 3,0% |
| DENK | 1 | 0,2% | 0,6% | −0,5 pp | 0,9% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 2,4% |
| Volt | 1 | 0,2% | 0,8% | −0,6 pp | 0,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,6% | −0,6 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Aalten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +4,0 pp meer dan gemiddeld in Aalten.
- Qua gewicht is dit het 13e van de 24 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Aalten en 0,0064% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Aalten komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Aalten
- Stembureau Koppelkerk Bredevoort 676 stemmen · BBB 20%
- Stembureau Station Aalten 631 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Sporthal Eurohal, 2e locatie 678 stemmen · PVV 29%
- Stembureau Kulturhus Lintelo 613 stemmen · BBB 30%
- Stembureau Beele Sealing Valley 1 803 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Romienendal 567 stemmen · BBB 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.