Stembureau Zorgcentrum Dekelhem (Gieten) in Aa en Hunze (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9461 JA · Wijk Gieten

Hier zijn 1.124 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 259 23,0% 19,4% +3,6 pp 7,5%
Nieuw Sociaal Contract 210 18,7% 15,9% +2,8 pp 7,4%
GroenLinks-PvdA 192 17,1% 18,0% −0,9 pp 6,0%
VVD 144 12,8% 16,2% −3,4 pp 5,0%
BBB 115 10,2% 9,6% +0,7 pp 6,7%
SP 44 3,9% 3,5% +0,4 pp 7,1%
D66 43 3,8% 5,6% −1,8 pp 4,3%
CDA 35 3,1% 2,5% +0,6 pp 7,9%
Forum voor Democratie 17 1,5% 1,8% −0,2 pp 5,4%
Partij voor de Dieren 17 1,5% 2,5% −1,0 pp 3,8%
Volt 14 1,2% 1,4% −0,1 pp 5,7%
ChristenUnie 8 0,7% 1,4% −0,7 pp 3,3%
JA21 8 0,7% 0,6% +0,1 pp 7,1%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,5% +0,1 pp 8,2%
50PLUS 6 0,5% 0,3% +0,2 pp 10,0%
DENK 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 4,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Aa en Hunze, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,6 pp meer dan gemiddeld in Aa en Hunze.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 24 stembureaus: 6,3% van alle geldige stemmen in Aa en Hunze en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Aa en Hunze komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Aa en Hunze

Alle stembureaus in Aa en Hunze

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.